Skip to content Skip to footer
80808080
' dan Bugüne
post19-copyright
about-bg-copyright
YatGO

Pek Çok Rotada En Geniş Yat Filosu!

Firmamız 2009 yılında kurulmuş, kurulduğu günden bu yana yat, motoryat ve tekne kiralama hizmetlerindeki; ayrıca tekne turları noktasında sektörün belirleyici referans isimlerinden biri olmaktaki başarısını ve kaliteli hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Başta Antalya olmak üzere sitemizde yer alan tüm lokasyonlarda tekne kiralama hizmeti veren yatliman.com, sadece ticari hedef gütmeyen bir misyonu ile siz değerli misafirlerimize yatlar ve yatçılık hakkında ve limanlar hakkında bilgi, harita ve görsel içerik sağlamaktan memnuniyet duymaktadır.

Hakkımızda

0
Liman
0
Rota
0
Yat
0+
Rezervasyon
GO Yatçılık Seyahat Ltd. Şti
Bizim öncelikli hedefimiz sizlerin rüya mavi yolculuk tatil planlarınızı gerçeğe dönüştürmektir. Bu hedefe ulaşmak için biz, filtreler yardımıyla kolayca başta Türkiye’ de, ve çok yakında tüm dünyada en güncel yüzlerce kiralık tekneler listesine ulaşabileceğiniz ve kullanıcı dostu bir tekne kiralama sitesi oluşturmak için büyük çaba sarf ettik. Bu web sayfasında kiralık yatlar, sailing tekneleri ve bunun yanı sıra modern Türk ahşap gulet alternatiflerini bulabilirsiniz. Eğer tatiliniz için hızlı motorlu tekneler isterseniz; web sitemizde ayrıca akıllı yat arama motorumuzda belirttiğimiz tüm lokasyonlarda keyifli motoryat alternatiflerimiz de mevcuttur. Motor yat kiralama size internet sitemizden sunabileceğimiz bir diğer alternatftir. İster size özel tekneler, isterseniz de kiralık charter kabinler için en doğru adres yatliman.com’ dur. Tekne satın almak isteyenler için de en güncel içerik ve en bol lokasyon ve fiyat seçenekleri yine bu sitede!
Yat Sahibi Misiniz?

Siz de Yatınızı Güvenli Bir Şekilde Kiraya Vermek İster misiniz?

Ailem ile deneyimle şansımın olduğu Antalya’ nın deniz tarafından güzelliğini rahatlıkla görebildiğimiz bir tekne turuydu. Eğer tekrardan ziyaret edecek olursam yine tekne turu yapacağım.

Bülent T.

Alanya Yat Turu

Herkesin gitmesini tavsiye ettiğim çok güzel bir tur. Gitmeden önce ben de denizden, tekneden falan korkuyordum. Ama şimdi fırsat buldukça gitmek istiyorum.

Furkan Y.

Bodrum Tekne Turu

Güler yüzlü, kaliteli, güvenilir hizmet. Bir gece öncesinden satın aldığımız yat turuydu. İnanılmaz keyifliydi. Korsan tekne turu ile normal tekne turu arasında bir miktar fark vardı, benim gibi gereksiz kalabalık ve gürültü sevmeyenler için kesinlikle normal turu tavsiye ederim. Durduğumuz koylar inanılmaz güzeldi, konaklama saatleri yeterliydi, yemekler lezzetliydi ve sınırsız meşrubat fiyata dahildi. Acentede Esra hanım vasıtayı ile turu satın aldık. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Çok memnun kaldık ailece katılabilinecek bir tur.

Aysema K.

Kemer Yat Turu

Son Gelişmelerden Haberdar Olmak İçin E-Posta Listesine Kaydolun

GO Seyahat Turizm Bilişim Ltd. Şti.

 
Barbaros Mah. Kocatepe Sok.No:23 Muratpaşa, Antalya, TÜRKİYE