Skip to content Skip to footer
Yat Rotaları

İster özel yat kiralayarak, ister karma turlara katılarak yapacağınız mavi yolculuklar için en popüler alternatifler

Yat kiralama, bir grup insanın veya aile bireylerinin denizde keyifli vakit geçirmesi için tasarlanmış lüks teknelerin kiralanmasıdır. Yat kiralama sektörü, son yıllarda büyük bir ivme kazanmıştır. Özellikle Türkiye’nin sahip olduğu doğal güzellikler ve mavi sular, yat kiralama tatillerini daha cazip hale getirmiştir.

Son yıllarda tatil yapma şekilleri değişmeye başladı. Geleneksel tatil anlayışlarından farklı olarak insanlar artık daha özgün, daha eğlenceli ve daha farklı tatil seçeneklerini tercih ediyorlar. Bu noktada, deniz tutkunlarının favori tatil seçeneği olan yat kiralama son dönemlerin en popüler tatil alternatifleri arasında yer almaktadır.

Popüler Rotalar

Yat sevdalılarının mavi yolculuklarda takip edebileceği en güzel rotalar

808080+
Farklı Rota
elegance4
Sailing boat rest at bay in St John, Virgin Islands.

Atın Bizi Denizlere!

Akdeniz ve Ege gibi sıcak denizlerin yer aldığı ülkemizde, yüzme, otelde konaklama, tarihi geziler gibi tatil seçeneklerinin dışında farklı tercih arayanlar için en cazip tatil seçeneklerinden biri de Yatta Mavi Yolculuklar yapmaktır. Özellikle Akdeniz ve Antalya özelinde birçok ilginç koyların, tarihi ve kültürel yapıların ve yeşilin en güzel hallerinin bir arada bulunması yat ile turlarda bu kadim şehri her zaman daha farklı bir kefeye de koyuyor. Şayet yatla gezi ve tur planınız mevcutsa vereceğimiz güzergahlar üzerinde mavi yolculuklara katılarak, bir tatilde aranılan her şeyi günübirlik ya da konaklamalı turlar vasıtasıyla yapma şansını da yakalayabilirsiniz.

Son Gelişmelerden Haberdar Olmak İçin