Skip to content Skip to footer
0 items - 0.00₺ 0

İptal & İade Koşulları

Firmamız GO SEYAHAT TURİZM İNTERNET BİLİŞİM VE YATIRIM DANIŞMANLIĞI LTD. ŞTİ’ dir. Firmamız bünyesinde standart, lüks ve delüks sınıfta faaliyet gösteren üç grup ahşap gulet tekne vardır. Özel tekne kiralamada bütçe kabin sayısı ve tekne özelliklerine göre en uygun seçim bizlerin yönlendirmesiyle de sağlanmaktadır. En uygun tekne seçimi rota göz önünde tutularak yapıldıktan sonra yeme içme ulaşım ve tur programı yine birlikte en iyi şekilde hazırlanır. Bütün şartlar oluştuktan sonra tekne kiralama sözleşmesi faks ya da mail aracılığıyla sizlere ulaştırılır. Rezervasyon işleminin tamamlanması için tekne kira bedelinin en az % 50 si belirtilen banka hesap numaralarımızdan birisine ulaştırılır ve konfirme e-mailinin ardından kesin rezervasyon oluşturulmuş olur.

Tekne Kiralama Rezervasyon İptali:

Tekne kiralamalarda rezervasyon iptali aşağıdaki hususlar göz önüne alınarak yapılır.

  1. Tur tarihinden 90 gün öncesine kadar yapılacak iptallerde de tur bedelinin %20′ si kesilerek iptal işlemi yapılır.
  2. Tur tarihinden 60 gün öncesi yapılan iptallerde tur bedelinin %30′ u kesilerek iptal işlemi yapılır.
  3. Tur Tarihine 30 gün kala yapılan iptallerde alınan depozit iade edilmez, ancak misafirlerimiz ödedikleri depozitodan toplam tur bedelinin %30 kesilerek iptal ettikleri tekne kiralama hakkını bir sonraki seneye aynı teknede ya da başka bir teknede kullanabilirler.
  4. Tur tarihine 14 gün kala yapılan iptallerde tur bedelinin tamamı talep edilir.

Para iadeli tur iptallerinde, geri ödeme; iptal tarihinden sonra 30 gün içerisinde yapılır.

Yükümlülüklerimiz:

GO SEYAHAT TURİZM İNTERNET BİLİŞİM VE YATIRIM DANIŞMANLIĞI LTD. ŞTİ olarak sunacağımızservis garantisi, kaliteli hizmet yükümlülükleri doğrultusundadır. GO SEYAHAT TURİZM İNTERNET BİLİŞİM VE YATIRIM DANIŞMANLIĞI LTD. ŞTİ olarak onaylanan rezervasyonlar ve yapılan sözleşmeler Türk Yasaları doğrultusunda belirlenen anlaşma ve koşulları dikkate alarak gerçekleştirilmiştir. Sunulacak hizmetin firmamız dışında herhangi bir sebeple ( tekne arızası, hava muhalefeti v.s) verilememesi durumunda GO SEYAHAT TURİZM İNTERNET BİLİŞİM VE YATIRIM DANIŞMANLIĞI LTD. ŞTİ 24 saat içerisinde aynı kalite ve konfora sahip emsal bir tekne ile tatilinize devam etme imkanı sunmakla yükümlüdür.

Kullandığımız tüm tekneler sigorta kapsamı altındadır. Siz değerli misafirlerimiz de bu yapılan sigortalarda 3. şahıs kısmından faydalanabilmektesiniz. Fakat GO SEYAHAT TURİZM İNTERNET BİLİŞİM VE YATIRIM DANIŞMANLIĞI LTD. ŞTİ olarak biz; daha kapsamlı şahsi seyahat sigortasına sahip olmanızı tavsiye ederiz.